Name Board
District Secretariat, Vavuniya
Front View1
District Secretariat, Vavuniya
Front View2
District Secretariat, Vavuniya
View of Establishment Branch & Front View
District Secretariat, Vavuniya
View of Election Branch
District Secretariat, Vavuniya
View of Accounts Branch
District Secretariat, Vavuniya
View of Record Room
District Secretariat, Vavuniya
SMSBS GA

එස්.එම්.සමන් බන්දුලසේන මහතා
දිස්ත්‍රික් ලේකම්

සමස්ත දිස්ත්‍රික්කයේ ජනතාවට සමානාත්මතාවයෙන් යුතුව සුභසාධන පහසුකම් හා අනෙකුත් සේවාවන් ප්‍රශංසනීය මට්ටමකින් ලබා දීම වෙනුවෙන් රාජ්‍ය ප්‍රතිපත්ති වලට අනුකූලව සම්බන්ධීකරණය කරමින් දිස්ත්‍රික්කයේ සංවර්ධන කටයුතු හා පරිපාලන කටයුතු ඉටු කිරීම.


addga

තිරුච්චෙල්වම් තිරේශ්කුමාර් මහතා

අතිරේක දිස්ත්‍රික් ලේකම් 

දිස්ත්‍රික් ලේකම් අනුමැතිය සහිතව දිස්ත්‍රික්කයේ ඇති සියලු ප්‍රාදේශිය ලේකම් කාර්යාල සහ අනෙකුත් ආයතනයන් හි කිර්යන් සාර්ථක කර ගැනීම සදහා මග පෙන්වමින් දිස්ත්‍රික්කයේ පරිපාලන කටයුතු සිදු කිරීම.


addgaland

සුලෝජනී කුගන් මිය

අතිරේක දිස්ත්‍රික් ලේකම් (ඉඩම්)


dp p

එම්.ජී.විල්වරාජා මිය

අධ්‍යක්ෂ සැලසුම්

රජ්‍ය ප්‍රතිපත්තීන්, ආයතන හා ප්‍රජා සංවිධාන වෙනුවෙන් විධිමත් සැලසුමකින් , නායකත්වයකින් හා කලමණාකරනයකින් යුතුව සැලසුම් කිරීමේ කාර්ය මණ්ඩලයක් මගින් විධිමත් වූ සැලසුම් ඉදිරිපත් කිරීම සහ අඛණ්ඩ සංවර්ධන හා මහජන සේවය විශිෂ්ඨ අන්මිදන් ලබා දෙමින් දිස්ත්‍රික්කය තුල පවතින සැලසුම් අවශ්‍යතා හා ගැටළු ප්‍රමුඛතා ගත කරමින් සංවර්ධන කාර්්‍ය සදහා සහභාගී වීම.


cia

ඒ.බාලකුමාර් මහතා

ප්‍රධාන ගණකාධිකාරී

දිස්ත්‍රික්කයේ සංවර්ධන කටයුතු සාර්ථක කර ගැනීමට , සුභ සාධන, ආපදා සහන හා පරිපාලන කටයුතු සහ සුභසාධන සදහා වු  රාජ්‍ය මූල්‍ය කටයුතු වල වගකීම ඉටු කිරීම ය කළමනාකරණය කිරීම හා වාර්තා කිරීම විශිෂ්ඨ අයුරින් ඉටු කිරීම.


cia2

එම්.සිවකුමාරි මෙනෙවිය
ප්‍රධාන අභ්‍යන්තර විගණක


ddp

යූ.පීරයිසූදි මිය

නියෝජ්‍ය අධ්‍යක්ෂ සැලසුම්


ads2

ෂබර්ජා කුනබාලසිංගම් මෙනෙවිය

සහකාර දිස්ත්‍රික් ලේකම්

දිස්ත්‍රික් ලේකම් සහ අතිරේක දිස්ත්‍රික් ලේකම්ගේ මගපෙන්වීම යටතේ අභ්‍යන්තර සංවර්ධන හා පරිපාලන කටයුතු සාර්ථක කර ගැනීම සදහා ප්‍රශස්ථ මට්ටමින් දායක වීම.


adp

වී.කිරුබාසුදන් මිය

සහකාර අධ්‍යක්ෂ සැලසුම්


එස්.සබලිංගම් මහතා
සහකාර අධ්‍යක්ෂ සැලසුම්


adpm වී.මුහුන්දන් මහතා
සහකාර අධ්‍යක්ෂ සැලසුම්
 
acct2

එස්.රංජිත්කුමාර් මහතා

ගණකාධීකාරී


eng

ඉංජි.ජී.සිවනාතන් මහතා

ඉංජිනේරු


ao s

ශාන්තිනි ධනපාලන් මිය

පරිපාලන නිලධාරි


trans

එම්.අයි.එම්.නිශාත් මහතා

භාෂා පරිවර්තක (සිංහල - දෙමළ)


icto

එස්.උමාකජන් මහතා

තොරතුරු සන්නිවේදන තාක්ෂණික නිලධාරී


adr

ඩී.අර්පුදරාජා මහතා

ඉඩම් රෙජිස්ට්‍රාර් සහ අතිරේක දිස්ත්‍රික් රෙජිස්ට්‍රාර්


stnv

එස්.එල්.මාමඩුව මහතා

නියෝජ්‍ය අධ්‍යක්ෂ (සංඛ්‍යානමය ශාඛාව)

 


dp s

එස්.පද්මරංජන් මිය

අධ්‍යක්ෂ - සමෘද්ධි සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව


ක.සිවතර්සන් මහතා

ගණකාධිකාරි - සමෘද්ධි සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව


ag

එල්.පී.එස්වරන් මිය

කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ

 


ad nfs

එස්.පී.ම්.බී.විජේවර්ධන මහතා
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (NFS)


ad lup

එන්.ඩී.නායකරත්න මිය
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (DLU)


එස්.ඉන්පරාජන් මහතා
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (DMC)


ad sed

එම්.වී.ජී.එන්.දමයන්ති මිය
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (SEDD)


එම්.ජී.ලලිත් ආනන්ද මහතා

නියෝජ්‍ය මැතිවරණ කොමසාරිස් (උතුරු පළාත),

මැතිවරණ කාර්යාලය, වවුනියාව.


අරුණාචලම් කිරුබාකරන් මහතා

සහකාර කොමසාරිස් - පුද්ගල ලියාපදිංචි කිරීමේ දෙපාර්තමේන්තුව, එන්.පී


g dumy new

සිවතරන් තුෂ්ජා මිය

ප්‍රාදේශීය අධ්‍යක්ෂ - ප්‍රාදේශීය කර්මාන්ත සේවා මධ්‍යස්ථානය (උතුර)